Zalety korzystania z refabrykowanego sprzętu sieciowego

Być może nie wiesz jeszcze wszystkiego o refabrykowanym sprzęcie sieciowym. Nasz poradnik pomaga zrozumieć zalety używanego sprzętu.

Być może nie wiesz jeszcze wszystkiego o refabrykowanym sprzęcie sieciowym. Nasz poradnik pomaga zrozumieć zalety używanego sprzętu.

Zalety korzystania z refabrykowanego sprzętu sieciowego

Być może nie wiesz jeszcze wszystkiego o refabrykowanym sprzęcie sieciowym, szczególnie w zakresie potencjalnych korzyści płynących z regeneracji:

„Czy nowe nie oznacza zawsze lepsze”?
„Czy kupowanie używanego sprzętu nie zajmuje więcej czasu i nie sprawia więcej kłopotu”?
„Czy to legalne”?
„Jakie zagrożenia są związane z tym rozwiązaniem”?
„Czy mogę kupić wsparcie OEM dla używanego sprzętu”?

Czym jest refabrykowanie?

Odpowiedź na te pytania jest prosta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży IT służymy pomocą w zrozumieniu, jakie aspekty mają znaczenie przy zakupie używanych switchy, routerów oraz innego sprzętu sieciowego, a także dlaczego zakup refabrykowanego sprzętu jest najlepszym rozwiązaniem.

W GHS przywracamy używany sprzęt IT do pierwotnego stanu i wydajności. Przestrzegamy bardzo restrykcyjnych wytycznych dotyczących jakości. Podczas drobiazgowego procesu odbioru i testowania wszystkie dane są niszczone. Sprzęt jest sprawdzany i uaktualniany. Na końcu jest czyszczony, ponownie pakowany i przygotowany jak nowy do dostawy do Twojej firmy.

Zalety korzystania z refabrykowanego sprzętu sieciowego

W większości przypadków sprawdzony zasób z historią jest bardziej ekonomicznym i pewniejszym rozwiązaniem od nowego urządzenia. Używany, refabrykowany sprzęt może być nie tylko ekonomiczną alternatywą na krótką metę, ale także bezpiecznym, długoterminowym rozwiązaniem. Wskaźnik awaryjności jest zdecydowanie niższy, ponieważ sprzęt był używany i sprawdzony. Dzięki wieczystej gwarancji na wszystkie refabrykowane urządzenia możesz bezpiecznie prowadzić swoją działalność. Masz do dyspozycji także naszą pomoc techniczną.

Zakup refabrykowanych zasobów to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy potrzebujesz jednostki wycofanej z eksploatacji, która nie jest już produkowana. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie spełnić Twoje najbardziej niezwykłe potrzeby. Jak? W naszych magazynach przechowujemy ponad 50 000 produktów. Jesteśmy też sprawdzonym partnerem w zarządzaniu częściami zamiennymi. Zapewnimy Tobie ochronę każdego ważnego komponentu, dzięki czemu nie będziesz musiał ryzykować utraty płynności działań.

Wydajność

Niższa cena nie oznacza niższej wydajności. Każdy element sprzętu przechodzi restrykcyjny i kompleksowy proces regeneracji i testowania. Wszystkie artykuły są czyszczone i pakowane jak nowe. Używane produkty udowodniły już, że są pewnym wyborem. Sprzęt refabrykowany przez GHS spełnia wszystkie specyfikacje OEM.

Niezawodność

Sprzęt jest używany i testowany, dlatego wskaźnik awaryjności jest zdecydowanie niższy. Naszym mottem są zaufanie i uczciwość. Zawsze oferujemy realizację zamówienia w terminie i adekwatnie do Twoich potrzeb, starając się przewyższyć Twoje oczekiwania.

Dostępność

Dzięki naszym kompleksowym zapasom możemy zapewnić Tobie minimalny czas dostawy nowych i używanych produktów, a nawet produktów wycofanych z eksploatacji. Doświadczenie biznesowe GHS pozwala nam pozyskiwać nawet trudno dostępne artykuły i dostarczać je klientom w krótkim czasie.

Oszczędność

Możesz zaoszczędzić nawet 95% kosztów zakupu nowego sprzętu.
Co więcej, używany sprzęt zachowuje wartość dłużej niż sprzęt nowy.

Gwarancja

Przy zakupie refabrykowanych zasobów nie ma konieczności rezygnowania z gwarancji. Zapewniamy wieczystą gwarancję na sprzęt nowy i regenerowany.

Zrównoważony rozwój

E-odpady stają się coraz liczniejszą grupą odpadów. Ponowne wykorzystywanie sprzętu sieciowego pozwala zmniejszyć liczbę e-odpadów, stanowiąc korzyść dla biznesu i dla środowiska.

Co oferuje GHS
  • 17 lat doświadczenia w procesie refabrykowania produktów
  • Towar na miejscu
  • Magazyny z ponad 50 000 produktów
  • Dostawy do ponad 40 krajów na całym świecie; szybka wysyłka
  • Wieczysta gwarancja
  • Recykling zgodnie z europejskimi wytycznymi, dotyczącymi zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (Waste Electrical and Electronic Equipment)
  • Tysiące zadowolonych klientów